عکس
فرهنگ و هنر
تاریخ نشر : ۱۶:۳۷:۰۹, ۲۹ خرداد ۱۳۹۶

سخنگوی شورای صنفی نمایش: «مادر قلب اتمی» یک هفته دیگر سرگروه می‌ماند

سخنگوی شورای صنفی نمایش: «مادر قلب اتمی» یک هفته دیگر سرگروه می‌ماند

گردآوری جی نیوز : ‪ پس از آنکه غلامرضا فرجی سخنگوی شورای صنفی نمایش امروز دوشنبه 29 خرداد در گفت وگو با از پایان اکران فیلم سینمایی «مادر قلب اتمی» در سرگروهی «ماندانا» خبر داد سید امیر سیدزاده تهیه کننده فیلم «مادر قلب اتمی» با رد این مطلب اعلام کرد که فیلمش تا دو هفته دیگر در سرگروهی «ماندانا» خواهد بود.
سخنگوی شورای صنفی نمایش اعلام کرده بود که فیلم «مادر قلب اتمی» به دلیل فروش کمتر از حد پیش‌بینی شده برای کف فروش 31 خرداد از گروه ماندانا برداشته و فیلم مسلخ ساخته اصغر نعیمی جایگزین آن می‌شود.
در پی انتشار این خبر سید امیر سیدزاده تهیه‌کننده فیلم «مادر قلب اتمی» خبر داد که در این تصمیم‌گیری یک اشتباه صورت گرفته و فیلم «مادر قلب اتمی» تا دو هفته دیگر در گروه ماندانا باقی می‌ماند و پس از آن با توجه به کف فروش در مورد ادامه اکران این فیلم تصمیم‌گیری خواهد شد.
اما غلامرضا فرجی سخنگوی شورای صنفی نمایش در گفت و گو با درباره اظهارات تهیه‌کننده فیلم «مادر قلب اتمی» توضیح داد: در بررسی مدت اکران فیلم «مادر قلب اتمی» ظاهراً شرایط اکران ماه مبارک رمضان برای این فیلم اعمال نشده است بنابراین فیلم «مادر قلب اتمی» یک هفته دیگر در سرگروهی ماندانا اکران خواهد شد و پس از آن کف فروش فیلم بررسی خواهد شد.
با تصمیم شورای صنفی نمایش مدت اکران فیلم ها در ماه مبارک رمضان به صورت ویژه و کمتر از زمان های معمول محاسبه می شود.
فیلم «مادر قلب اتمی» بر اساس فیلمنامه‌ای از علی احمدزاده و مانی باغبانی به کارگردانی علی احمدزاده و تهیه‌کنندگی سید امیر سیدزاده پس از سه سال توقیف موفق به کسب پروانه نمایش شده است.
محمدرضا گلزار ترانه علیدوستی پگاه آهنگرانی مهرداد صدیقیان رضا بهبودی و احسان امانی بازیگران این فیلم هستند.
فراهنگ**9246**1055** خبرنگار: علیرضا مرادی**انتشار: زینب کارگر