عکس
تاریخ نشر : ۱۶:۳۸:۲۹, ۲۹ خرداد ۱۳۹۶

برپایی نمایشگاه خوشنویسی «کلام وحی»

برپایی نمایشگاه خوشنویسی «کلام وحی»

گردآوری جی نیوز : ‪ نگارخانه «ترانه باران» با هدف توسعه و ترویج فرهنگ و هنر ایرانی و اسلامی با حمایت از هنر خوشنویسی در ماه مبارک رمضان اقدام به برگزاری نمایشگاه «کلام وحی» با همکاری انجمن خوشنویسان ایران کرده است.

در این نمایشگاه آثار استادان هنر خوشنویسی ایران از جمله غلامحسین امیرخانی یدالله کابلی محمد سلحشور علی شیرازی فلسفی علی اشرف صندوق آبادی احمد پیله چی و...
به معرض نمایش گذاشته می شود.

سیده محبوبه کاظمی دولابی مدیر مسئول نگارخانه ترانه باران ضمن تأکید بر نقش هنر های ایرانی و اسلامی در تحقق اقتصاد مقاومتی گفت: نباید از نقش اشتغال‌زایی و ثأثیر بر تولیدات داخلی این هنر نیز غافل شد چراکه حمایت از هنر خوشنویسی با توجه به کثرت هنرمندان و نقش هنر خوشنویسی بر زندگی افراد باعث می شود ما بتوانیم در تولیدات محصولات متنوع اقدام کنیم.

وی افزود: اشتغال هنرمندان و هنرجویان و دلگرمی و امید آنان مساله بسیار مهمی است که انتظار می رود مسئولان فرهنگی ما بیشتر از گذشته به این مهم توجه کنند و با بی مهری و تنها سخن گفتن بدون عمل امید را در جامعه هنرهای اصیل و محوری از بین نبرند.
امیدواریم به زودی شاهد رونق اقتصادی در این حوزه باشیم تا علاوه بر تغییر معاش در زندگی هنرمندان امید و شادابی آنان در تولیدات آثار هنری به توسعه هر چه بیشتر اقتصادی و فرهنگی کشور عزیزمان ایران منجر شود.