عکس

به دنبال دستور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به اپراتورها و شرکت‌های ارائه دهنده خدمات اینترنت مبنی بر فرصت ۲۴ ساعته برای رفع مشکل سرعت اینترنت، معاون نظارت سازمان
اقتصادي
تاریخ نشر : ۱۶:۴۳:۴۲, ۲۹ خرداد ۱۳۹۶

مخالف تفکیک وزارت صنعت، معدن و تجارت هستیم 3 قائم مقام متخصص به یک وزیر چابک اضافه شود

مخالف تفکیک وزارت صنعت، معدن و تجارت هستیم 3 قائم مقام متخصص به یک وزیر چابک اضافه شود

گردآوری جی نیوز : ‪ سیدعلی صدری رئیس خانه صنعت معدن و تجارت جوانان ایران در نشست خبری که امروز در وزارت صنعت برگزار شد با اشاره تفکیک وزارت‌خانه صنعت معدن و تجارت گفت:‌ ادغام‌های وزارتخانه‌ها در دولت گذشته تجربه مفیدی را برای اقتصاد کشور در بر نداشت چراکه عملکرد 6ساله این آزمون از خطاهای بالایی برخوردار بود.

وی ادامه داد: در دولت دوازدهم تفکیک وزارتخانه یک مسئله اساسی و بازگشت به عقب به شمار می‌آید زیرا با توجه به حجم عمری که این وزارتخانه گذرانده باید در پی بهبود شرایط آن حرکت کرد و تفکیک آن به صلاح اقتصاد نیست.

وی افزود: وزارت صنعت‌معدن و تجارت نیازمند یک وزیر چابک و سه قائم مقام تخصصی و با اشراف کامل در حوزه‌های صنعت معدن و تجارت است تا این وزارتخانه در طول عمر دولت دوازدهم با آزمون و خطاهای زیادی مواجه نشود.

صدری گفت: بر همین اساس کاملا مخالف تفکیک این وزارتخانه هستیم و باید در مدت آغاز دولت آینده‌ ابتدا عملکرد این وزارتخانه طی ۶ سال گذشته بررسی و پایش شود تا مسیر رشد این وزارتخانه از نو تکرار نشود تا به 6 سال گذشته بازگردیم.