عکس
تاریخ نشر : ۱۶:۴۶:۵۰, ۲۹ خرداد ۱۳۹۶

پوتین به اسپارتاک نمی‌رود آرای روس‌ها درباره قهرمان احتمالی + عکس

پوتین به اسپارتاک نمی‌رود آرای روس‌ها درباره قهرمان احتمالی + عکس

گردآوری جی نیوز : ‪ تیم ملی فوتبال روسیه چهارشنبه هفته جاری در دومین بازی گروه A جام کنفدراسیون‌های 2017 در ورزشگاه اسپارتاک مسکو به مصاف پرتغال می‌رود.

در این میان با توجه به حضور ولادیمیر پوتین در مراسم افتتاحیه جام کنفدراسیون‌ها در ورزشگاه سن پترزبورگ و تماشای بازی تیم ملی روسیه برابر نیوزیلند گمانه‌‌زنی‌هایی درباره حضور رئیس جمهور روسیه در ورزشگاه اسپارتاک مسکو صورت گرفت.

دیمیتری پیسکوف سخنگوی کرملین در این رابطه به خبرنگاران گفت: پوتین برنامه فشرده‌ای برای روز چهارشنبه دارد و زمان زیادی نخواهد داشت.
او برنامه‌ریزی برای تماشای بازی روسیه و پرتغال  مسکو نکرده است و برای رئیس جمهور حضور در ورزشگاه اسپارتاک مسکو بسیار سخت خواهد بود.

تیم ملی فوتبال روسیه در بازی اول جام کنفدراسیون‌ها با 2 گل نیوزیلند را شکست داده بود.

خبر دیگر از روسیه حاکی از آن است که هواداران فوتبال این کشور در نظرسنجی روزنامه اسپورت اکسپرس ژرمن‌ها را مدعی اصلی قهرمانی در جام کنفدراسیون‌های 2017 دانسته‌اند.

طبق نظرسنجی این روزنامه ورزشی روسیه تیم ملی فوتبال آلمان با کسب 37.7 درصد آرای شرکت‌کنندگان شانس اول قهرمانی در جام کنفدراسیون‌های 2017 است.
پرتغال (24.8 درصد) روسیه (15.8 درصد) شیلی (13.4) مکزیک (4.5 درصد) نیوزیلند (2.1 درصد) کامرون 1.4 درصد) و استرالیا (0.3 درصد) آرای هواداران روس‌ها را به دست آوردند تا به ترتیب در رده‌های دوم تا هشتم شانس‌های قهرمانی قرار بگیرند.

جام کنفدراسیون‌های 2017 روسیه از شنبه گذشته در شهرهای مسکو سن‌پترزبورگ کازان و سوچی برگزار آغاز شد.
در گروه A این رقابت‌ها روسیه پرتغال نیوزیلند و مکزیک حضور دارند و تیم‌های گروه B را نیز شیلی کامرون آلمان و استرالیا تشکیل می‌دهند.

انتهای پیام/