عکس
عکس
تاریخ نشر : ۲۲:۵۵:۱۲, ۲۹ خرداد ۱۳۹۶

توان واقتدار موشکی جمهوری اسلامی ایران سبب غروری ملی شد

توان واقتدار موشکی جمهوری اسلامی ایران سبب غروری ملی شد

گردآوری جی نیوز : ‪ سردار علی رزمجو امشب در جمع فرماندهان و مدیران منطقه دوم نیروی دریایی سپاه و در همایش ارزشیابان ندسا با بیان اینکه سپاه پاسداران سیلی محکمی به تروریست‌ها زد اظهار داشت: شلیک‌های میان برد سپاه پاسداران از کردستان و کرمانشاه و اصابت دقیق و بدون خطا به مواضع داعش در دیرالزور سوریه گوشه‌ای از پاسخ کوبنده سپاه پاسداران به اقدامات تروریستی داعش در مرقد امام(ره) و مجلس شورای اسلامی بود که این اقدام ارزشمند دوستان انقلاب اسلامی را شاد و دشمنان را ناراحت و مایوس کرد.

وی با بیان اینکه سپاه پاسداران در همه شرائط حساس وارد دفاع همه جانبه از جمهوری اسلامی می‌شود تصریح کرد: در طول 4 دهه از حیات طیبه انقلاب اسلامی این مهم را اثابت کرده است.

فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه با تاکید بر این نکته که تاریخ شکوهمند انقلاب اسلامی نشانگر حضور مقتدرانه سپاه در رفع تهدیدات است خاطر نشان کرد: شلیک موشک توسط سپاه پاسداران به مواضع داعش در دیرالزور تنها بخش بسیار کوچکی از توان دفاعی جمهوری اسلامی ایران و توان موشکی و بازدارندگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است.

سردار رزمجو با بیان اینکه  حمله موشکی به تروریست‌ها بازتاب جهانی گسترده‌ای داشت افزود:بازتاب جهانی شلیک موشکی به مواضع داعش کتاب قطوری است که حاصل تحلیل‌ها و افکاری جهانی مختلف است.

وی ایمان الهی و اخلاص سپاه را اقتدار آفرین دانست و تصریح کرد: ایمان الهی اخلاص و فداکاری پاسداران در دفاع از انقلاب اسلامی اقتدار آفرین است و این ایمان در همه نیروهای پنج‌گانه سپاه متبلور است.

فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه با تاکید  بر تزکیه نفس و خود ارزیابی افزود: خود ارزیابی و مراقبت انسان از نفس خود یک موهبت الهی و نعمت خدادادی است که سبب انعطاف پذیری و دسترسی به درجات عالیه اخلاقی و انسانی می‌شود.

انتهای پیام/