عکس
سیاسی
تاریخ نشر : ۰۰:۱۲:۰۶, ۳۰ خرداد ۱۳۹۶

حمله موشکی سپاه علیه داعش هشداری به حامیان تروریسم بود

حمله موشکی سپاه علیه داعش هشداری به حامیان تروریسم بود

گردآوری جی نیوز : ‪

کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با صدور بیانیه‌ای از اقدام سپاه پاسداران در هدف‌گیری مقر تروریست‌ها در سوریه تقدیر کرد.

،‌ کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در بیانیه‌ای نسبت به حمله موشکی سپاه پاسداران به مقر تروریست‌های تکفیری در دیرالزور سوریه واکنش نشان داد.

در متن این بیانیه آمده است:

بسم‌الله قاصم‌الجبارین

خداوند متعال را شکر گذاریم که یک بار دیگر با دستان توانمند فرزندان غیور و انقلابی این ملت بزرگ نیروهای متخصص هوا فضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اقتدار نظامی این ملت در انظار جهانیان و در مقابله با پدیده شوم تروریسم به نمایش گذاشته شد.

بدون تردید با این اقدام به هنگام و هوشمندانه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که هدیه ارزشمندی به خانواده‌های معظم شهدای حادثه تروریستی اخیر و همه ملت بزرگ ایران بود، جمهوری اسلامی ایران مرحله جدید و بسیار مهمی را در مقابله با تروریست‌های مورد حمایت آمریکا و هم‌پیمانان منطقه این این کشور آغاز کرد.

پیام آشکار این اقدام اضافه بر ضربه مهلکی که بر بدنه شجره خبیثه داعش و دیگر گروهک‌های تروریستی، در مرکز آنها در خاک سوریه دیرالزور وارد شد، هشدار جدی به حامیان تروریست‌ها بود که هرگونه طراحی و توطئه آنها از این به بعد اضافه بر اینکه در داخل کشور قدرتمندانه سرکوب خواهد شد، در صدها کیلومتر دورتر از خاک ایران اسلامی سرکوب خواهد شد.

پیام دیگر این اقدام ارزشمند سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به کنگره آمریکا بود که ما هیچ‌گونه ارزشی برای این مصوبات ضد ایرانی کنگره قائل نیستیم و در کنار پاسخ قاطع مجلس شورای اسلامی به کنگره آمریکا که ان‌شاءالله بعد از تعطیلات مجلس با ارائه طرح مقابله با اقدامات آمریکا انجام خواهد شد، هیچ‌گونه فشاری ازطرف آمریکا و طرح‌های تحریم‌های جدید که نقش آشکار برجام نیز است، خللی در اراده فولادین نظام جمهوری اسلامی ایران و ملت بزرگ ایران در بالابردن توان بازدارندگی حملات احتمالی دشمن نخواهد گذاشت و امروز بخش کوچکی از این توانمندی از توان گسترده مقابله با این توطئه ها به نمایش گذاشته شد.

کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ضمن تقدیر و سپاس فراوان از این اقدام انقلابی حمایت قاطعانه و گسترده خود را از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی همه نیروهای مسلح، امنیتی و اطلاعاتی اعلام مینماید.