عکس
تاریخ نشر : ۰۰:۲۵:۲۹, ۳۰ خرداد ۱۳۹۶

۲۶۶۳ طرح اشتغالزایی در کهگیلویه و بویراحمد اجرا شد

۲۶۶۳ طرح اشتغالزایی در کهگیلویه و بویراحمد اجرا شد

گردآوری جی نیوز : ‪

فرید محبی در گفت‌وگو با خبرنگار در یاسوج اظهار داشت: از ابتدای سال گذشته تاکنون دو هزار و 663  طرح اشتغال با اعتبار 388 میلیارد و 890 میلیون ریال برای مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) کهگیلویه و بویراحمد اجرا شده است.

 وی انحراف در تسهیلات امداد را به نسبت سایر دستگاه‌های اجرایی ناچیز عنوان کرد و افزود: ارائه دوره‌های آموزشی، مشاوره و نظارت بر طرح‌های اجرا شده از مهمترین عوامل پایداری طرح‌های اشتغال کمیته امداد امام خمینی(ره) است.

محبی ادامه داد: اشتغال و توانمندسازی مددجویان یکی از محورهای اساسی فعالیت‌های کمیته امداد امام خمینی(ره) بوده  که این نهاد با ارائه تسهیلات و ایجاد بستر لازم برای اشتغال مددجویان، از خانواده‌های تحت پوشش در قالب طرح‌های اشتغال و توانمندسازی حمایت می‌کند.

وی ابراز کرد: 320 میلیون ریال از طرف دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی به 320 نفر از بیماران زمین گیر به همراه یک بسته نبات متبرک آستان قدس رضوی در ماه مبارک رمضان امسال اهداء شد.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: طرح مفتاح الجنه یکی از طرح‌های کمیته امداد بوده که مسئولان و خیران در قالب این طرح از خانواده‌های مددجویان بازدید و از نزدیک با مشکلات آن‌ها آشنا می‌شوند.

محبی با اشاره به اینکه در طرح مفتاح الجنه شاهد گره گشایی مشکلات بسیاری از خانواده‌ها با کمک مسئولان ادارات و خیران نیکوکار هستیم، اظهار داشت: از ابتدای ماه مبارک رمضان تاکنون از 50 خانواده بازدید و 50 میلیون ریال در این زمینه هزینه شده است.

انتهای پیام/