عکس

محققان یک دستگاه تشخیصی بر پایه گوشی هوشمند ابداع کرده‌اند که به پزشکان امکان می‌دهد آزمایش‌هایی را انجام دهند که انجام آنها در مناطق فقیرنشین و ارسال نمونه‌ها به
بين الملل
تاریخ نشر : ۰۳:۴۴:۰۵, ۳۰ خرداد ۱۳۹۶

فعالان سیاسی کویتی خواستار توسعه همکاری ها با ایران شدند

فعالان سیاسی کویتی خواستار توسعه همکاری ها با ایران شدند

گردآوری جی نیوز : ‪ به گزارش روز سه شنبه در مراسمی که به مناسب ماه مبارک رمضان شامگاه دوشنبه از سوی انجمن دوستی کویت و ایران با حضور شخصیت های مختلف فرهنگی و اجتماعی کویتی و علیرضا عنایتی سفیر جمهوری اسلامی ایران در کویت همراه بود، اعضای این انجمن بر اهمیت تلاش مشترک دو کشور در زمینه ارتقا و گسترش همکاری ها در تمامی زمینه تاکید کردند.
در این مراسم اعضای انجمن دوستی ایران و کویت با اشاره به اینکه امروزه سطح روابط دو کشور ایران و کویت تاریخی بوده و ریشه آن به دهها سال قبل بازمی گردد، تاکید کردند که در سال های دور نیز تعامل دو کشور ایران و کویت گسترده بوده و طرفین مراودات متنوعی در بخش تجاری و سیاسی با یکدیگر داشتند و امروزه نیز سطح همکاری ها در فضای خوبی است.
در این نشست تاکید شد که فضای حکمفرما بر روابط ایران و کویت بر پایه احترام متقابل و دوستی استوار است و طرفین از قدیم الایام تا به امروز در زمینه های سیاسی اقتصادی و بازرگانی و همچنین فرهنگی تعامل فراوانی دارند.
اعضای انجمن دوستی کویت و ایران تاکید کردند که اراده مقامات دو کشور توسعه همکاری هاست و سفر اخیر امیر کویت شیخ صباح الاحمد به تهران نیز گام مهمی در توسعه روابط مشترک بوده است.
فعالان و حقوقدانان کویتی افزودند که توسعه همکاری ها میان کشورهای عربی حوزه خلیج فارس و عراق و ایران، عامل مهمی در استحکام امنیت منطقه ای و صلح و ثبات آن خواهد بود و کویت از راه این همکاری ها آینده سیاسی و اقتصادی خود را تضمین خواهد کرد.
شبد**320**9122** انتشار دهنده: مهدی نعمتی