عکس
تاریخ نشر : ۰۵:۳۴:۳۱, ۳۰ خرداد ۱۳۹۶

هیچ یک از تجاوزهای داعش را بدون پاسخ نخواهیم گذاشت

هیچ یک از تجاوزهای داعش را بدون پاسخ نخواهیم گذاشت

گردآوری جی نیوز : ‪

ماموستا عبدالقادر سهرابی در گفت‌وگو با خبرنگار در ارومیه با اشاره به حمله موشکی سپاه به مواضع داعش در شهر دیرالزور سوریه اظهار کرد: هر گروه، فرد و دولتی بتواند به نیروهای داعشی ضربه وارد کند را گرامی می‌داریم و به گرمی دستشان را می‌فشاریم.

وی افزود: از مسئولین کشوری به ویژه نیروهای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران نهایت قدردانی را می‌کنیم که طی حمله موشکی به مقر فرماندهان داعش در دیرالزور سوریه جواب دندان شکنی به این گروه و حامیان آن‌ها دادند که دولت‌های غربی به ویژه آمریکا در رأس آن‌ها قرار دارند.

سهرابی خاطرنشان کرد: نیروهای داعشی، تکفیری و دیگر نیروهای توطئه‌گر مسئول خونریزی، کشتار مسلمانان بی‌گناه، خرابی مملکت‌های اسلامی و تخریب قبور پیامبران و ائمه اطهار (ع) هستند و هدفشان از این اقدامات از بین بردن تمدن‌های قدیم به ویژه تمدن‌های اسلامی است.

وی گفت: دولت‌های بسیاری ادعای حقوق بشر را یدک می‌کشند و این در حالی است که نیروهای داعشی در وسعت‌های بزرگی علیه مسلمانان کارشکنی می‌کنند و این دولت‌ها سخنی به زبان نمی‌آورند بلکه در تأمین تجهیزات و حمایت از آن نقش اصلی را ایفا می‌کنند و نیروهای داعشی به نوعی دست پرورده‌های خود این دولت‌ها هستند.

امام جمعه مهاباد تصریح کرد: تمامی کارشکنی‌های داعش از جمله شهادت مظلومان، انفجارهای انتحاری و دیگر اقداماتشان را به شدت محکوم می‌کنیم و هیچ یک از تجاوزهای داعش را بدون پاسخ نخواهیم گذاشت و با قدرت دینی و نظامی خود مشت محکی بر دهان دشمنان دین اسلام و کشور عزیزمان می‌زنیم.

وی تاکید کرد: این گروه‌ها جوانان افراطی و تفریطی را گرد هم جمع می‌کنند تا بتوانند با تهیج احساسات اشتباه جوانان آنان را در راستای براندازی کشورها، حکومت‌ها و نظام اسلامی آموزش دهند و به اهداف شوم خود دست یابند در حالی که نمی‌توانند به این اشتباه بزرگ دست بزنند.

انتهای پیام/