عکس

پارچه‌های هوشمندی که در حال حاضر در دسترس هستند، برای لباس‌هایی طراحی شده‌اند که پوشیدن آنها خیلی راحت نیست. یک فرآیند جدید برای تولید پارچه ابداع شده که نسخه اصلاح
عکس
تاریخ نشر : ۲۳:۵۳:۱۹, ۳۰ مرداد ۱۳۹۶

نمایش «بازگشت به خانه» اثر برگزیده جشنواره تئاتر رضوی اجرا می شود

گردآوری جی نیوز : ‪ به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن( ) از خراسان‌شمالی به نقل از  روابط عمومی و پایگاه اطلاع رسانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خراسان شمالی، سرپرست معاونت امور هنری این اداره کل با اعلام این خبر گفت: اثر نمایشی «بازگشت به خانه» به کارگردانی « محمد شاکری» از جمله آثار راه یافته به دوازدهمین جشنواره سراسری تئاتر رضوی است که از دوم شهریور ماه در پلاتوی شمس بجنورد به اجرای عمومی در خواهد آمد.
ابوالحسن حیدری افزود: «آزاده حیدرزاده»، «حکمت شیردل»، «مهتاب احتشام»، «احمد زعفرانی» و «رضا نامداری» بازیگران این نمایش هستند.
وی بیان کرد: این نمایش در دوازدهمین جشنواره سراسری تئاتر رضوی توانست در بخش بازیگری مرد و کارگردانی رتبه دوم، در بخش طراحی صحنه تندیس و دیپلم افتخار و در بخش نمایش نویسی لوح تقدیر کسب کند.
نمایش «بازگشت به خانه» از دوم تا نهم شهریور ماه ساعت ٢٠ و ٣٠ دقیقه در پلاتوی شمس بجنورد برای علاقه مندان  به روی صحنه خواهد رفت.