عکس
تاریخ نشر : ۱۶:۲۸:۱۲, ۱۹ مهر ۱۳۹۶

نوشیدنی سبز را برای کاهش وزن موثر به رژیمتان بیفزایید!

نوشیدنی سبز را برای کاهش وزن موثر به رژیمتان بیفزایید!

گردآوری جی نیوز : ‪ دارای خواص چربی سوزی بوده و به شما در رسیدن به اهداف تناسب اندام کمک می کنند.

به نقل از آوای سلامتخاصیت دیگر این نوشیدنی ها سم زدایی از بدن و بهبود فرایند هضم است که دو عامل کلیدی در کاهش وزن محسوب می شوند.

روز خود را با گنجاندن این نوشیدنی های سرشار از فیبر و کم کالری آغاز کنید تا شاهد اثرات شگفت انگیز آنها در کنترل وزن باشید:

کیوی اسفناج و آب کاهو: ترکیبی از این میوه و سبزیجات مقادیر زیادی فیبر و آنتی اکسیدان به بدن شما می رساند که همگی برای جلوگیری از اضافه وزن ضروری هستند.
این نوشیدنی خواص دیورتیک و پاک کننده دارد و می تواند سموم را از بدن خارج کند.
کافیست ترکیب و میکس یک عدد کیوی ۵ برگ اسفناج ۳ برگ کاهو و یک لیوان آب را هفته ای سه بار بنوشید تا شاهد اثرات شگفت انگیز آن در کاهش وزن باشید.

آناناس خیار آب اسفناج: سرشار از آنتی اکسیدان ها با خواص دیورتیک است و یک راه عالی برای از دست دادن سموم بدن محسوب می شود.
مزایای این نوشیدنی عبارتند از مبارزه با التهاب و افزایش متابولیسم بدن.
۲ تکه آناناس را به همراه یک دوم خیار ۴ برگ اسفناج و ۱ فنجان آب مخلوط کنید و ۳۰ دقیقه قبل از مصرف صبحانه با معده خالی بنوشید.

هویج کاهو و آب کلم بروکلی: سرشار از ویتامین ها و املاح معدنی و دفع کننده سموم بدن است.
یک دوم هویج به همراه ۳ برگ کاهو یک تکه کلم بروکلی و ۲ ساقه کرفس را به همراه یک فنجان آب پرتقال مخلوط کنید و همراه با صبحانه یا اواسط بعد از ظهر بنوشید.
مصرف این نوشیدنی را دو هفته ادامه دهید و بعد از یک وقفه یک هفته ای دو باره آن را تکرار کنید.

خیار کرفس و آب سیب: یک نوشیدنی کم کالری و بسیار خوشمزه همراه با ویتامین ها املاح معدنی و آنتی اکسیدان ها است که جذب چربی توسط روده را کاهش می دهد و متابولیسم را تحریک می کند.
فقط کافیست یک دوم خیار ۳ ساقه کرفس ۱ سیب سبز و یک دوم فنجان آب را با هم میکس کنید و با معده خالی با بعد از ظهر دو تا سه بار در هفته بخورید.

لیمو جعفری و آب اسفناج: این نوشیدنی حاوی خواص دیورتیک پاک کننده سموم بدن و ضد التهابی است و برای تمام رژیم های کاهش وزن می تواند مفید باشد.
اضافه کردن لیمو به این نوشیدنی متابولیسم را بالا برده و سیستم ایمنی بدن را تقویت می کند.
یک عدد لیمو را به همراه ۵ شاخه جعفری ۶ برگ اسفناج ۱ ساقه کرفس یک دوم خیار یک قاشق چای خوری زنجبیل رنده شده و یک فنجان آب میکس کنید و این نوشیدنی را سه بار در هفته بنوشید.


منبع:steptohealth