عکس

پارچه‌های هوشمندی که در حال حاضر در دسترس هستند، برای لباس‌هایی طراحی شده‌اند که پوشیدن آنها خیلی راحت نیست. یک فرآیند جدید برای تولید پارچه ابداع شده که نسخه اصلاح
فناوري اطلاعات
تاریخ نشر : ۱۰:۵۶:۳۷, ۲۴ مهر ۱۳۹۶

حوزه آی‌تی توان ایجاد اشتغالزایی بالایی دارد

حوزه آی‌تی توان ایجاد اشتغالزایی بالایی دارد

گردآوری جی نیوز : ‪

فرنقی‌زاد گفت: وزارت ارتباطات اعتقاد دارد که در حوزه آی‌پی‌تی می‌تواند اشتغالزایی بسیار خوبی داشته باشد و امسال وزارت ارتباطات موظف است که 130 هزار شغل در این حوزه ایجاد کند.

به گزارش خبرنگار اقتصادی ، فرنقی‌زاد مدیر کل روابط عمومی وزارت ارتباطات گفت: یکی از اتفاقات خوب نمایشگاه تلکامپ امسال ایجاد پنل‌هاست که قطعا فرصت مناسبی برای تبادل نظر برای رشد حوزه آی‌پی‌تی است.

فرنقی‌زاد با بیان اینکه حضور شرکت‌های داخلی و خارجی در این نمایشگاه بسیار خوب بوده است، گفت: در نمایشگاه تلکامپ 2017، 225 شرکت داخلی 102 شرکت خارجی از 17 کشور دنیا حضور دارند.

وی ادامه داد: همان‌طور که رهبر انقلاب بر تولید و اشتغال تاکید دارند این نمایشگاه فرصت مناسبی برای جذب سرمایه‌گذاران و نشان دادن توانایی‌هاست.
وزارت ارتباطات اعتقاد دارد که در حوزه آی‌پی‌تی می‌تواند اشتغالزایی بسیار خوبی داشته باشد و امسال وزارت ارتباطات موظف است که 130 هزار شغل در این حوزه ایجاد کند.