عکس

پارچه‌های هوشمندی که در حال حاضر در دسترس هستند، برای لباس‌هایی طراحی شده‌اند که پوشیدن آنها خیلی راحت نیست. یک فرآیند جدید برای تولید پارچه ابداع شده که نسخه اصلاح
تاریخ نشر : ۱۱:۳۳:۱۶, ۲۹ مهر ۱۳۹۶

اظهار نظر وزیر ارشاد درباره یک فیلم

اظهار نظر وزیر ارشاد درباره یک فیلم

گردآوری جی نیوز : ‪ سید عباس صالحی با انتشار مطلبی در صفحه رسمی توئیتر خود درباره فیلم «قهرمانان کوچک» نوشته است: دخترم با مادرش به دیدن فیلم قهرمانان کوچ رفته بود سینمای کودک موضوع نویی را تجربه می‌کند: خرید کالای ایرانی.
فیلم را پسندیده بود.»

موضوع فیلم «قهرمانان کوچک» به کارگردانی حسین قناعت و تهیه‌کنندگی بیتا منصوری درباره چهار کودک و نوجوان هفت تا یازده ساله تکواندوکار  است که پدرانشان کارگران یک کارخانه تولید لوازم التحریر در شُرُفِ تعطیلی هستند.
این کودکان برای جلوگیری از بی‌کاری پدرانشان و گیر انداختن قاچاقچیان این کالا که در واقع عاملینِ اصلی این تعطیلی هستند آنها را تعقیب می‌کنند و ...»

برزو ارجمند بیژن بنفشه خواه بهنوش بختیاری آناهیتا همتی ارژنگ امیرفضلی نادر سلیمانی شهرام قائدی عباس محبوب یوسف کرمی (قهرمان المپیک در نقش خودش) افشین سنگ چاپ ابراهیم شفیعی فرهاد بشارتی مینا سلیمانی مرتضی رستمی فرزاد حاتمیان و بازیگران خردسال این فیلم سینمایی یاس نوروزی پارسیا شکوری فر عرفان برزین سامیار محمدی امیرکیان عبدی و ایمان امیری بازیگرانی هستند که در فیلم «قهرمانان کوچک» ایفای نقش کرده‌اند.