عکس
عکس
تاریخ نشر : ۲۰:۰۲:۵۳, ۳ آذر ۱۳۹۶

ویزیت رایگان بیماران در مناطق محروم شهرستان ایرانشهر

ویزیت رایگان بیماران در مناطق محروم شهرستان ایرانشهر

گردآوری جی نیوز : ‪

سرهنگ حسین پودینه در گفت‌وگو با خبرنگار در ایرانشهر اظهار داشت: همزمان با هفته گرامیداشت بسیج طبق برنامه‌ریزی انجام شده ویزیت رایگان بیماران مناطق محروم ایرانشهر در دستور کار ناحیه سپاه شهرستان قرار گرفت.

فرمانده ناحیه سپاه شهرستان ایرانشهر ادامه داد: در این راستا روز گذشته بیش از 400 بیمار در روستای "موتور امیر" دهستان "ابتر" از توابع بخش مرکزی ایرانشهر که از مناطق محروم و دورافتاده شهرستان محسوب می‌شود توسط پزشکان بسیجی و متخصص به صورت رایگان شدند و برای درمان آنها داروی رایگان تحویل شد.

وی خاطرنشان کرد: یک تیم متشکل از پزشکان بسیجی در سطح شهرستان ایرانشهر ساماندهی شده‌اند که با توجه به شناسایی صورت گرفته نقاط محروم، در طول هفته بسیج به این مناطق مراجعه کرده و به ویزیت و درمان رایگان بیماران آن می‌پردازند.

پودینه گفت: رهبر معظم انقلاب تاکید زیادی به محرومیت‌زدایی و رسیدگی به مناطق محروم دارند و در همین راستا نیروهای بسیج و سپاه سیستان و بلوچستان در طول سال و به مناسبت‌های مختلف تلاش دارند تا به یاری مردم کمتر برخوردار برسند و یکی از این حوزه‌ها که از اهمیت ویژه‌ای برخوردار بوده حوزه بهداشت و درمان است.

فرمانده ناحیه سپاه شهرستان ایرانشهر ادامه داد: خدمت‌رسانی به مردم مناطق محروم بزرگترین افتخار سپاه و بسیج محسوب می‌شود و در این مسیر تلاش داریم تا همه توان خود را به کار بگیریم.

انتهای پیام/