عکس

تاکنون فناوری هوش مصنوعی کاربردهای متنوعی در بخش‌های مختلف داشته است اما این بار هوش مصنوعی با کاربرد جالبی که در یک فروشگاه مواد غذایی در چین داشته، توجه افراد بسیاری
عکس
تاریخ نشر : ۲۰:۰۲:۵۳, ۳ آذر ۱۳۹۶

ویزیت رایگان بیماران در مناطق محروم شهرستان ایرانشهر

ویزیت رایگان بیماران در مناطق محروم شهرستان ایرانشهر

گردآوری جی نیوز : ‪

سرهنگ حسین پودینه در گفت‌وگو با خبرنگار در ایرانشهر اظهار داشت: همزمان با هفته گرامیداشت بسیج طبق برنامه‌ریزی انجام شده ویزیت رایگان بیماران مناطق محروم ایرانشهر در دستور کار ناحیه سپاه شهرستان قرار گرفت.

فرمانده ناحیه سپاه شهرستان ایرانشهر ادامه داد: در این راستا روز گذشته بیش از 400 بیمار در روستای "موتور امیر" دهستان "ابتر" از توابع بخش مرکزی ایرانشهر که از مناطق محروم و دورافتاده شهرستان محسوب می‌شود توسط پزشکان بسیجی و متخصص به صورت رایگان شدند و برای درمان آنها داروی رایگان تحویل شد.

وی خاطرنشان کرد: یک تیم متشکل از پزشکان بسیجی در سطح شهرستان ایرانشهر ساماندهی شده‌اند که با توجه به شناسایی صورت گرفته نقاط محروم، در طول هفته بسیج به این مناطق مراجعه کرده و به ویزیت و درمان رایگان بیماران آن می‌پردازند.

پودینه گفت: رهبر معظم انقلاب تاکید زیادی به محرومیت‌زدایی و رسیدگی به مناطق محروم دارند و در همین راستا نیروهای بسیج و سپاه سیستان و بلوچستان در طول سال و به مناسبت‌های مختلف تلاش دارند تا به یاری مردم کمتر برخوردار برسند و یکی از این حوزه‌ها که از اهمیت ویژه‌ای برخوردار بوده حوزه بهداشت و درمان است.

فرمانده ناحیه سپاه شهرستان ایرانشهر ادامه داد: خدمت‌رسانی به مردم مناطق محروم بزرگترین افتخار سپاه و بسیج محسوب می‌شود و در این مسیر تلاش داریم تا همه توان خود را به کار بگیریم.

انتهای پیام/