عکس

تاکنون فناوری هوش مصنوعی کاربردهای متنوعی در بخش‌های مختلف داشته است اما این بار هوش مصنوعی با کاربرد جالبی که در یک فروشگاه مواد غذایی در چین داشته، توجه افراد بسیاری
عکس
تاریخ نشر : ۲۰:۰۵:۴۵, ۳ آذر ۱۳۹۶

تیم کبدی بانوان کره‌جنوبی برابر تیم چین‌تایپه به برتری رسید

تیم کبدی بانوان کره‌جنوبی برابر تیم چین‌تایپه به برتری رسید

گردآوری جی نیوز : ‪ در دومین دیدار پنجمین دوره مسابقات کبدی بانوان قهرمانی آسیا تیم‌های کره‌جنوبی با چین‌تایپه در تاتامی دوم در سالن امام خمینی(ره) گرگان به مصاف هم رفتند که تیم کره‌جنوبی در دیداری نزدیک با نتیجه 32 بر 28 برابر تیم ترکمنستان پیروز شد.

پس از این دیدار قرار است 4 مسابقه دیگر بانوان در گرگان برگزار شود.

در نوبت عصر هم در بخش آقایان در نخستین بازی‌ها پاکستان با عراق و ژاپن با افغانستان در ساعت 15 مسابقه می‌دهند و در ساعت 16 ترکمنستان به مصاف سریلانکا خواهد رفت.

مراسم رسمی افتتاحیه مسابقات کبدی قهرمانی آسیا 2017 هم با حضور مسئولان استانی و کشوری از ساعت 17 عصر امروز جمعه در گرگان برگزار می‌شود.

از  ساعت 18.30 هم تیم‌های ایران با کره جنوبی و هندوستان با ژاپن به مصاف هم می‌روند.

در پنجمین دوره رقابت‌های کبدی قهرمانی زنان آسیا از دقایقی دیگر تیم‌های سریلانکا با پاکستان و ژاپن با عراق و ساعت 13 تیم‌های چین تایپه با هندوستان و تایلند با کره جنوبی با هم مسابقه می‌دهند.

تیم‌های ایران با عراق و ژاپن با سریلانکا هم از ساعت 19.30 در بخش زنان باهم رقابت می‌کنند و از ساعت 20.30 امروز نیز تیم‌های ترکمنستان با کره جنوبی و هندوستان با تایلند مسابقه می‌دهند.

دهمین دوره مسابقات کبدی قهرمانی مردان آسیا با شرکت تیم‌های ایران هندوستان پاکستان سریلانکا تایلند کره‌جنوبی ژاپن عراق ترکمنستان و افغانستان و پنجمین دوره مسابقات زنان با شرکت تیم‌های ایران هندوستان پاکستان سریلانکا تایلند کره جنوبی ژاپن عراق ترکمنستان و چین‌تایپه برگزار می‌شود.

این مسابقات شامگاه یکشنبه و با معرفی تیم‌های برتر در گرگان به کار خود پایان می‌دهد.

انتهای پیام/