عکس

تاکنون فناوری هوش مصنوعی کاربردهای متنوعی در بخش‌های مختلف داشته است اما این بار هوش مصنوعی با کاربرد جالبی که در یک فروشگاه مواد غذایی در چین داشته، توجه افراد بسیاری
عکس
تاریخ نشر : ۲۰:۰۷:۱۰, ۳ آذر ۱۳۹۶

حجم آبگیری سد رئیسعلی دلواری دشتستان به ۱۴ میلیون متر مکعب رسید

حجم آبگیری سد رئیسعلی دلواری دشتستان به ۱۴ میلیون متر مکعب رسید

گردآوری جی نیوز : ‪

شاهپور رجایی در گفت‌وگو با خبرنگار در بوشهر با بیان اینکه بارندگی‌های اخیر در استان بوشهر سبب خوشحالی کشاورزان، دامداران و سایر اقشار مردم شد اظهار داشت: این بارندگی‌ها ضمن اینکه سفره‌های زیرزمینی آب استان بوشهر را تقویت کرد سبب خوشحالی کشاورزان و دامداران شد.

وی با بیان اینکه بارندگی‌های این هفته سدهای تغذیه مصنوعی استان بوشهر را  پر آب کرد گفت: بارش 140 میلیمتری باران در استان بوشهر سدهای تغذیه مصنوعی استان بوشهر را پرآب کرد و سبب تقویت سفره‌های زیر زمینی شد.

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای بوشهر از پرآب شدن رودخانه‌های استان بوشهر خبرداد و گفت: رودخانه‌های استان بوشهر به سبب  بارش‌های این هفته سیلابی شدندو این مهم موجبات آبگیری تغذیه مصنوعی آبخوان اهرم و افزایش کمی و کیفی آب زیرزمینی شد.

رجایی با اشاره به نقش مهم بارندگی‌های هفته جاری در آبگیری سد رئیسعلی دلواری گفت:حجم آبگیری سد رئیسعلی دلواری دشتستان در بارندگی‌های  اخیر به 14 میلیون متر مکعب رسید.
ورودی مخزن سد رئیسعلی دلواری  به کمتر از 10 متر مکعب در ثانیه رسیده است.

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای بوشهر با اشاره به اینکه کل حجم ذخیره سد رئیسعلی دلواری دشتستان 126 میلیون متر مکعب است افزود: ورودی سد قبل از واقعه سیلابی کمتر از 0.3 متر مکعب بر ثانیه بود و اکنون به کمتر از 10 متر مکعب در ثانیه رسیده است.

انتهای پیام/