1 جی نیوز - 6 هزار دانش‌آموز رزنی سال تحصیلی جدید را آغاز کردند
عکس
تاریخ نشر : ۱۵:۲۶:۵۶, ۳ مهر ۱۳۹۵

6 هزار دانش‌آموز رزنی سال تحصیلی جدید را آغاز کردند

6 هزار دانش‌آموز رزنی سال تحصیلی جدید را آغاز کردند

گردآوری جی نیوز : ‪

مرتضی بختیاری شفیع امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رزن اظهار کرد: امسال 6 هزار دانش‌آموز در شهرستان رزن سال تحصیلی جدید را آغاز کردند.

وی با بیان اینکه 52 مدرسه ابتدایی، 18 مدرسه متوسطه اول و پنج مدرسه متوسطه دوم از امروز تعلیم و تربیت را شروع کرده‌اند، توجه به زیرساخت‌ها را باعث تحول در آموزش و پرورش دانست.

رئیس آموزش و پرورش رزن خاطرنشان کرد: به تنهایی نمی‌توانیم بار آموزش، تعلیم و تربیت را به دوش بکشیم بنابراین نیازمند کمک خیرین، والدین دانش‎آموزان، فرهنگیان، متولیان امر و مسؤولان هستیم.

این مسؤول با بیان اینکه تقارن بازگشایی مدارس با هفته دفاع مقدس، حاوی این پیام راهگشاست که تخصص و تعهد باید در کنار هم باشند، گفت: این مهم باعث می‎شود تا انسان از گرداب جهل و گمراهی به‌ سوی قله‌های نور و معرفت رهنمون شود.

بختیاری شفیع افزود: امروزه تقویت نظام آموزش ‌و پرورش و آموزش عالی به‌ عنوان بستر رشد و آگاهی انسان‌ها، از مهم‌ترین شاخص‌های توسعه محسوب می‌شود.

وی با بیان اینکه تربیت نیروی انسانی متعهد، کاردان، مدیر و مدبر یک هدف اساسی برای نظام مقدس جمهوری اسلامی است؛ بر نقش خطیر جامعه فرهنگیان، معلمان در رسیدن به قله‌های پیشرفت و سربلندی تاکید کرد.

رئیس آموزش و پرورش رزن افزود: تربیت با تعلیم پیوندی‏ گسست‏‎ناپذیر دارد و معلمان باید از همه فرصت‌‏ها و تجارب آموزشی برای تقویت‏ بنیان‏‎های اخلاقی دانش‏‎آموزان سود جویند.

انتهای پیام/89037/ق20

​ ‬