1 جی نیوز - بازسازی عملیات‌های دفاع مقدس سبب ترویج فرهنگ ایثار و شهادت می‌شود
عکس
عکس
تاریخ نشر : ۱۱:۱۸:۵۹, ۶ مهر ۱۳۹۵

بازسازی عملیات‌های دفاع مقدس سبب ترویج فرهنگ ایثار و شهادت می‌شود

بازسازی عملیات‌های دفاع مقدس سبب ترویج فرهنگ ایثار و شهادت می‌شود

گردآوری جی نیوز : ‪

حجت‌الاسلام والمسلمین غلامحسین نوفرستی در گفت‌وگو با خبرنگار در بیرجند اظهار داشت: برای برپایی نمایشگاه رزمی و بازسازی عملیات فتح‌المبین در منطقه بیدخت بیرجند کار و زحمت زیادی انجام شده است و مدت دو ماه است که سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی زحمت زیادی می‌کشند که جا دارد قدردانی کنیم.

وی افزود: برگزاری این نمایشگاه و رزمایش بسیجیان تأثیر زیادی بر نسل جوان و مسئولانی که نتوانستند در دوران جنگ تحمیلی در جبهه‌های حق علیه باطل شرکت کنند دارد.

نماینده ولی‌فقیه در سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی با بیان اینکه حقایق جنگ و سربلندی رزمندگان اسلام باید به نسل جوان منتقل شود گفت: یکی از راه‌های انتقال پیام و رساندن الگو به نسل جوان بازسازی عملیاتها و رزمایشها است.

نوفرستی افزود: حضور مردم در این رزمایش و نمایشگاه بیانگر روحیه انقلابی مردم است و برپایی این برنامه‌ها سبب ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه می‌شود.

وی اظهار داشت: مردم می‌توانند با تعمق در تک‌ تک سوژه‌های نمایشگاه فرهنگی «معبری به سوی آسمان» و رزمایش نظامی «بازسازی عملیات فتح‌المبین» لحظه‌هایی از حال و هوای نبرد حق علیه باطل در هشت سال دفاع مقدس را احساس کنند.

نماینده ولی‌فقیه در سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی با بیان اینکه برگزاری این نمایشگاه‌ها تأثیر زیادی بر روی دشمنان دارد گفت: با وجود فضای رسانه‌ای دشمنان از تمامی برنامه‌های برگزاری این مراسم با خبر شده‌اند و بازسازی این عملیاتها، یادواره شهدا و رزمایشهای هشت سال دفاع مقدس است که برای دشمن یک هشدار بزرگی است.

نوفرستی با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب  گفت: نسل آینده بهتر از نسل گذشته در برابر استکبار جهانی ایستادگی می‌کند.
با توجه به تهدیدهایی که در منطقه وجود دارد دشمنان کشور ایران باید بدانند هر کشوری که بخواهد در برابر ما زیاده‌خواهی کند و جولان دهد جوانان ما همچنان مانند گذشته بر آنها می‌تازند که جرأت بلند شدن از جای خود را نداشته باشند.

وی بیان کرد: امروز استکبار جهانی و صهیونیست در یک جبهه قرار دارند و تمام کشورهای اروپایی و غرب در برابر انقلاب اسلامی هستند و ما برای اینکه حیات سیاسی خود را حفظ کنیم چاره‌ای جز داشتن قدرت نظامی و سیاسی نداریم و مؤمنان باید به هر توانی مجهز شوند.

نماینده ولی‌فقیه در سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی گفت: در دوران دفاع مقدس با وجود تمامی سختیها و مصیبتها شهدای زیادی تقدیم انقلاب کردیم که امروز در سایه رشادتهای این شهدا، انقلاب اسلامی عزت پیدا کرده است و ابهت استکبار را در هم شکسته است.

انتهای پیام/