1 جی نیوز - FATF سبب افزایش نفوذ دشمن می‌شود
عکس
سیاسی
تاریخ نشر : ۱۱:۲۱:۲۷, ۶ مهر ۱۳۹۵

FATF سبب افزایش نفوذ دشمن می‌شود

FATF سبب افزایش نفوذ دشمن می‌شود

گردآوری جی نیوز : ‪ حجت‌الاسلام احمد سالک نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی صبح امروز (سه‌شنبه 6 مهرماه) در نشست علنی پارلمان پس از اظهارات وزیر اقتصاد و دارایی درباره FATF اظهار کرد: هدف از این قراردادها از جمله FATF تضعیف جمهوری اسلامی ایران است. 

وی افزود: امریکا قبل از پیروزی انقلاب اسلامی خود را کدخدای دنیا می‌دانست تا اینکه انقلاب اسلامی ایران به رهبری امام راحل(ره) شکل گرفت و تمام نقشه‌های امریکایی‌ها را نقش برآب کرد. 

نماینده مردم اصفهان در مجلس تصریح کرد: ما امروز شاهد قطب اسلام در جهان هستیم که با قدرت بیشتر این قطب در حال حرکت است و نباید اجازه بدهیم قطب اسلام تضعیف شود.
امریکا و صهیونیست به دنبال برگشت نفوذ خود در اسلام هستند. 

حجت‌الاسلام سالک با بیان اینکه استکبار جهانی به دنبال ضربه زدن به اسلام و نظام جمهوری اسلامی ایران است عنوان کرد: NPT که برای کنترل هسته‌ای کشور ما است ضربات زیادی به نظام وارد کرد و در حال حاضر هم FATF برای کنترل مالی و نقل و انتقالات پولی نظام راه‌اندازی شده است. 

وی در ادامه افزود: وزیر اقتصاد به ما بگوید شورای عالی مبارزه با پولشویی از سال 86 تاکنون چه کرده و چه فرآیندی در این زمینه انجام داده است.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی با خطاب قرار دادن وزیر اقتصاد و دارایی تاکید کرد: ملتی که در حال حاضر گرفتار نان شب خود هستند حضور در توافق FATF چه کمکی می‌تواند به مردم کند جز اینکه نفوذ دشمن را در کشور افزایش می‌دهد.

انتهای پیام/