1 جی نیوز - جریمه تخریب اراضی ملی در اردبیل اجرا می‌شود
عکس
عکس
تاریخ نشر : ۱۱:۲۹:۳۱, ۶ مهر ۱۳۹۵

جریمه تخریب اراضی ملی در اردبیل اجرا می‌شود

جریمه تخریب اراضی ملی در اردبیل اجرا می‌شود

گردآوری جی نیوز : ‪ شهامت هدایت صبح امروز در جلسه کمیته حقوقی قضایی شورای حفظ بیت‌المال استان اردبیل اظهار داشت: در سال گذشته با همکاری دستگاه قضایی استان توانستیم یک هزار و 890 هکتار اراضی تصرف شده را از دست افراد سودجو و فرصت‌طلب خلع ید کرده و به بیت‌المال بر گردانیم.

وی با اشاره به اینکه در بخش قاچاق در شهرستان‌های نمین وکوثر نیاز به همکاری دستگاه قضایی استان همجوار است افزود: برای حفاظت و صیانت از منابع طبیعی و مبارزه با قاچاقچیان با استقرار نیروهای یگان حفاظت در شهرستان نمین که بیشترین مورد قاچاق چوب و زغال از طریق استان همجوار وارد این شهرستان می‌شود این امر را کنترل کردیم.

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اردبیل با اشاره به  اهمیت مشارکت مردمی در حفاظت و صیانت از منابع طبیعی گفت: برای حفاظت از مراتع شهرستان بیله‌سواربا استقرار 6 دستگاه کانکس و واگذاری 6 دستگاه خودرو کار حفاظت از مراتع در این حوزه به مردم واگذار می‌شود.

نماینده دادگستری استان اردبیل نیز در این جلسه بیان کرد: دستگاه قضایی استان تمام تلاش خود را در راستای حفاظت و حمایت از منابع طبیعی انجام می‌دهد و با برخورد قانونی و قاطع با متجاوزان به عرصه‌های ملی اقدامات شایسته‌ای را در این حوزه انجام داده است.

محمدباقر حاجیلر تصریح کرد: مبارزه با سوء استفاده‌کنندگان از عرصه‌های ملی و منابع طبیعی استان اردبیل تداوم و گسترش می‌یابد تا این امر زمینه‌ساز حفاظت و حراست هر چه بیشتر از این عرصه‌های در استان شود که انتظار می‌رود در این زمینه مردم نیز مشارکت و همکاری لازم را داشته باشند.

انتهای پیام/