1 جی نیوز - ۲ شهید گمنام در سمنان مهمان رزمایش الی بیت‌المقدس می‌شوند
عکس
عکس
تاریخ نشر : ۱۱:۲۹:۳۲, ۶ مهر ۱۳۹۵

۲ شهید گمنام در سمنان مهمان رزمایش الی بیت‌المقدس می‌شوند

۲ شهید گمنام در سمنان مهمان رزمایش الی بیت‌المقدس می‌شوند

گردآوری جی نیوز : ‪ سردار سیدمحمدتقی شاهچراغی صبح امروز در جمع اصحاب رسانه سمنان با اشاره به برگزاری رزمایش بزرگ الی‌بیت المقدس 5 اظهارداشت: رزمایش الی‌بیت‌المقدس 5 با حضور  10 هزار بسیجی از سراسر این استان برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه این رزمایش به مناسبت هفته دفاع مقدس در این استان برگزار می‌شود خاطر نشان کرد: رزمایش الی بیت‌ المقدس 5 در اردوگاه قدس سمنان برگزار می‌شود.

فرمانده سپاه قائم آل‌محمد(عج) استان سمنان با اشاره به اینکه این رزمایش از هفتم مهرماه آغاز می‌شود تصریح کرد: رزمایش الی بیت‌المقدس 5 در روزهای هفتم هشتم و نهم مهرماه در اردوگاه آموزشی قدس سمنان با حضور 36 گردان در قالب سه تیپ نسبتاً بزرگ برگزار می‌شود.

سردار شاهچراغی افزود: این تیپ‌های واکنش سریع در قالب گردان‌هایی از هشت شهرستان سمنان شاهرود میامی دامغان گرمسار مهدی‌شهر سرخه و آرادان تشکیل‌شده است.

وی خاطر نشان کرد: همزمان با برگزاری این رزمایش دو شهید گمنام دفاع مقدس نیز در سمنان تشییع می‌شود.

فرمانده سپاه قائم آل‌محمد(عج) استان سمنان با بیان اینکه ریشه انقلاب اسلامی با خون شهدا مستحکم شده است بر ضرورت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تأکید کرد و گفت: برگزاری رزمایش الی بیت‌المقدس با هدف گرامیداشت هفته دفاع مقدس برگزار می‌شود.

انتهای پیام/