جی نیوز - قهرمانی بیمه تعاون در نیم فصل سوپر لیگ کاراته بانوان
عکس
تاریخ نشر : ۲۳:۲۸:۴۸, ۲۴ آذر ۱۳۹۶

قهرمانی بیمه تعاون در نیم فصل سوپر لیگ کاراته بانوان

قهرمانی بیمه تعاون در نیم فصل سوپر لیگ کاراته بانوان

گردآوری جی نیوز : ‪

تیم بیمه تعاون با 18 امتیاز تیمی و 160 امتیاز انفرادی عنوان قهرمانی نیم فصل سوپر لیگ کاراته بانوان را از آن خود کرد.

و به نقل از سایت فدراسیون کاراته، هفته سوم سوپر لیگ کاراته بانوان امروز جمعه 24 آذرماه در سالن شهید کبگانیان تهران پیگیری شد و تیم بیمه تعاون 4 پیروزی کسب کرد و بالاتر از سایرین در صدر جدول رده بندی ایستاد.

بیمه تعاون 29 بر صفر مقابل نارین صنعت آریا پیروز شد.
در ادامه 21 بر 7 مقابل هیات کاراته اصفهان به برتری رسید و در 2 دیدار معوقه هم موفق شد با نتیجه مشابه 29 بر صفر مقابل تیم های آوای رزم و نفت امیدیه تیم برتر میدان شود.

هیات کاراته اصفهان نیز با 18 امتیاز تیمی و 155 امتیاز انفرادی در رده دوم قرار گرفت.
این تیم 27 بر یک نفت امیدیه را شکست داد.

در سایر دیدارها آوای رزم 20 بر 6 مغلوب پیام نور مرکزی شد، باشگاه حامی 21 بر 5 نتیجه را به تیم وحدت ایران واگذار کرد،آوای رزم 21 بر 7 نارین صنعت آریا را برد ، باشگاه حامی 24 بر 5 مقابل پیام نور مرکزی شکست خورد و وحدت ایران 16 بر 12 نفت امیدیه را مغلوب کرد.

در جدول رده بندی پس از تیم های بیمه تعاون و هیات کاراته اصفهان، پیام نور مرکزی با 12 امتیاز تیمی و 116 امتیاز انفرادی، نفت امیدیه با 12 امتیاز تیمی و 90 امتیاز انفرادی، آوای رزم با 9 امتیاز تیمی و 68 امتیاز انفرادی، وحدت ایران با 3 امتیاز تیمی و 72 امتیاز انفرادی، نارین صنعت آریا با 3 امتیاز تیمی و 55 امتیاز انفرادی و باشگاه حامی بدون امتیاز تیمی و 43 امتیاز انفرادی به ترتیب در رده های سوم تا هشتم جای دارند.