عکس
عکس
تاریخ نشر : ۰۸:۰۶:۴۴, ۲۸ دی ۱۳۹۶

دومین شب شعر انقلاب اسلامی در حرم مطهر رضوی برگزار می‌شود

دومین شب شعر انقلاب اسلامی در حرم مطهر رضوی برگزار می‌شود

گردآوری جی نیوز : ‪

به گزارش خبرگزاری اهل‌بیت(ع) ـ ـ مدیر امور زائران غیرایرانی آستان قدس رضوی گفت: همزمان با ایام گرامیداشت پیروزی انقلاب اسلامی، حرم مطهر رضوی میزبان زائران غیرایرانی در ویژه برنامه‌‌ «شب شعر انقلاب اسلامی» خواهد بود.

سید محمدجواد هاشمی‌نژاد با اعلام این خبر اظهار کرد: این ویژه برنامه با موضوع پیروزی انقلاب اسلامی و با حضور شعرای غیرایرانی از جمله عرب، آذری، و اردو زبان در حرم مطهر رضوی برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به موضوعات این شب شعر، افزود: امام خمینی(ره) رهبر مقتدر قرن معاصر، انقلاب اسلامی و اثرات جهانی آن در عرصه‌های فرهنگی و اجتماعی، انقلاب اسلامی و نقش آن در شکل‌گیری و حرکت‌های جبهه مقاومت اسلامی، وصف الگوهایی از زنان و مردان عرصه فرهنگ شهادت، ایثار و مقاومت، نقش اقتدار رهبری جامعه مسلمین در استمرار اهداف جهانی انقلاب اسلامی، انقلاب اسلامی زمینه‌ساز نجات مستضعفان عالم، انقلاب اسلامی و بیداری اسلامی، انقلاب اسلامی زمینه‌ساز ظهور و نقش انقلاب اسلامی در هویت بخشی جهانی به بانوان از موضوعات این مراسم خواهد بود.

هاشمی نژاد مهلت ارسال آثار را نهم بهمن ماه سال 96 عنوان کرد و گفت: علاقه‌مندان شرکت در این شب شعر می‌توانند آثار خود را از طریق ایمیل به آدرس iro@imamrezashrine.com، واتساب به شماره 989377644050 و تلگرام به شماره 989377644050 ارسال کنند.

مدیر امور زائران غیر ایرانی اضافه کرد: این مراسم نوزدهم بهمن ماه سال جاری در حرم مطهر رضوی برگزار خواهد شد.

.......................
پایان پیام/ 313