عکس
عکس
تاریخ نشر : ۰۸:۳۱:۳۸, ۲۸ دی ۱۳۹۶

برگزاری «جشن انقلاب» در 30 موسسه قرآنی بروجرد

گردآوری جی نیوز : ‪ رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بروجرد در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن( ) از لرستان در تشریح برنامه‌های تبلیغات اسلامی در دهه فجر برگزاری گفتمان‌های دینی با موضوع انقلاب اسلامی را ازجمله این برنامه‌ها ذکر کرد و گفت: به‌مناسبت ایام دهه فجر و سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برنامه‌های مختلفی در بروجرد برگزار می‌شود که برگزاری 50 گفتمان دینی در مدارس و 10 گفتمان دینی در دانشگاه و حوزه علمیه از مهم‌ترین برنامه‌های این ایام است.
وی افزود: گفتمان‌های دینی با محوریت دهه فجر و پیروزی انقلاب اسلامی ایران در مدارس و داشگاه‌ها برگزار می‌شود که با اعزام اساتید و کارشناسان برجسته در طول این 10 روز گفتمان‌ها برگزار خواهند شد.
جعفرپور اضافه کرد: در دهه فجر جشن شب‌های انقلاب در همه مساجد شهری و روستایی شهرستان بروجرد برگزار می‌شود و دو محفل انس با قرآن از دیگر برنامه‌های ویژه دهه فجر در بروجرد است.
جعفرپور گفت: همچنین بیش‌از دو هزار پوستر از سخنان مقام معظم رهبری و امام خمینی(ره) توزیع خواهد شد و همچنین در 30 مؤسسه قرآنی این شهرستان «جشن انقلاب» برگزار می‌شود.

رئیس تبلیغات اسلامی بروجرد از اعزام 20 مبلّغ به روستاهای بروجرد خبر داد و افزود: به مناسبت دهه فجر 20 مبلغ به روستاهای بروجرد اعزام می شوند و محوریت سخنرانی این مبلغین پیرامون پیروزی انقلاب است.
وی بیان کرد: برگزاری جشنواره قرآنی ویژه کودکان از دیگر برنامه های تبلیغات اسلامی در طول دهه فجر است و تلاش می شود تا این برنامه ها به بهترین شکل برگزار شود.