عکس
تاریخ نشر : ۰۳:۴۰:۱۱, ۲۴ بهمن ۱۳۹۶

دومین نماینده ایران نیز لیگ قهرمانان آسیا را با شکست آغاز کرد

دومین نماینده ایران نیز لیگ قهرمانان آسیا را با شکست آغاز کرد

گردآوری جی نیوز : ‪ در ادامه برگزاری بازی‌های مرحله گروهی رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا امروز و از ساعت 19 دو تیم تراکتورسازی و الاهلی عربستان در کشور عمان به مصاف یکدیگر رفتند که این بازی با نتیجه یک بر صفر به سود الاهلی به پایان رسید.

در حالیکه دو تیم نیمه نخست بازی را با تساوی بدون گل به رختکن رفتند در نیمه دوم و در دقیقه 67 مهند آسری مؤفق شد در یک ضربه ایستگاهی مدافعان تیم تراکتورسازی دروازه این تیم را باز کند.

بنابر این گزارش هرچند تیم تراکتورسازی در این دیدار به‌عنوان میزبان حاضر شده بود اما عملا به واسطه برگزاری بازی در زمین بی‌طرف از حمایت هواداران پرشور خود محروم بود.
این در حالیست که عمانی‌ها با تمام وجود تیم عربستانی را تشویق می‌کردند.

برای تیم تراکتورسازی در این دیدار یوردی آلمیدا‌ محمد ایرانپوریان محمد نادری مهدی زاده رضا شربتی مهدی کیانی مهدی مهدی پور دانیال اسماعیلی فر(79 فرزاد حاتمی) احسان پهلوان محمد ابراهیمی(66 سلیمان کرپیچ) و ارسلان مطهری به میدان رفتند و ترکیب تیم الاهلی را اسر عبدالله مسلم ولید راشد میلیگان عبدالحکیم فتیر(8 کلودمیر) حسین علی المغاوی مهند عسیری(75 زکریا) صالح الامری عقیل الصحابی سعید الموالید منصور الحربی و عبدالفتاح اسیری(86 الشمرانی) را تشکیل می‌دادند.

داوری این دیدار را آیدا جومپی برعهده داشت و یاگی آکانه و ساتوشی کارکای به‌عنوان کمک‌داور وی را همراهی می‌کردند.