عکس
تاریخ نشر : ۱۶:۴۹:۲۰, ۲۴ بهمن ۱۳۹۶

حمایت‌های راهبردی دکتر سلطانی‌فر و وزارت ورزش و جوانان موجب موفقیت تیم‌های ملی فوتبال شده است

حمایت‌های راهبردی دکتر سلطانی‌فر و وزارت ورزش و جوانان موجب موفقیت تیم‌های ملی فوتبال شده است

گردآوری جی نیوز : ‪ محمدرضا ساکت در حاشیه مراسم استقبال از تیم ملی فوتسال ایران در فرودگاه امام خمینی (ره)   گفت: وزارت ورزش و جوانان فرایند آماده سازی  تیم های ملی فوتبال ایران  بویژه تیم ملی بزرگسالان را که باید در جام جهانی روسیه حضوریابد رصد می کند.

ساکت تلاش و همراهی  وزارت ورزش و جوانان را راهبردی دانست  و توضیح داد: بخش های مختلف وزارت ورزش و جوانان یک همراهی همه  جانبه برای مسائل مختلف اداری مالی پشتیبانی ارتباطات بین المللی روابط عمومی خبر رسانی و تبلیغات دارند.

دبیرکل فدراسیون فوتبال از حمایت های مستقیم و معنوی وزیر ورزش و جوانان نیز به نیکی یاد کرد و اظهار داشت: حمایت های معنوی زیادی را در بخش های مختلف وزارت ورزش و جوانان از جمله شخص دکتر سلطاتنی فر و معاونین وزارتخانه شاهد بودیم که برآیند همه حمایت ها موفقیت های تیم های ملی از جمله تیم ملی فوتسال بوده است.

محمدرضا ساکت در تشریح برخی حمایت های وزارت ورزش و جوانان گفت: زمینی که اخیرا از سوی وزارت ورزش و جوانان به مرکز ملی فوتبال تعلق گرفته تا بتوانیم کمپ مجهزی را برای تیم های ملی راه اندازی کنیم  یکی از  اقدامات راهبردی حمایتی وزارتخانه است که حمایت خود را برای سربلندی فوتبال دریغ نکرده است.

ساکت قهرمانی تیم ملی فوتسال را ستود و از زحمات دست اندرکاران این تیم و همراهی رسانه ها قدردانی و تصریح کرد: کسب قهرمانی سخت و سخت‌تر از آن حفظ قهرمانی است نگاه ویژه‌ای به تیم ملی فوتسال شد و در مرکز ملی امکانات و زیرساخت‌های بهتری فراهم شد.
با نو کردن کفپوش که همان شرایط کفپوش مسابقات را دارد بازیکنان 3-2 ماه در این کفپوش تمرین کردند.
در برخی از موارد هم استانداردهایی وجود دارد که میزبان باید آنها را رعایت کند خود ما وقتی میزبان مسابقات می‌شویم این تاییدیه‌ها را از کنفدراسیون فوتبال آسیا می‌گیریم مشکلاتی وجود داشت که بعد از مرتفع نشدن آنها نسبت به رفع آن اقدام کردیم.
تیم ما با قدرت و توان نتیجه گرفت و در روزهای آغازین سال 2018 موفقیت بزرگی بدست آورد که متعلق به ورزش و فوتبال ایران است.

دبیرکل فدراسیون فوتبال در پاسخ به سوالی در مورد مشکلات تغذیه ای تیم ملی فوتسال گفت: میزبان متعهد است غذای استاندارد و بین المللی را برای میزبانی تهیه کند باید بوفه بین‌المللی زده می‌شد که آنها نتوانستند به تعهداتشان عمل کنند اصلا قرار نبود آشپزی کنار تیم باشد چرا که میزبان متعهد است براساس استانداردها امکانات لازم را فراهم کند.

وی تاکید کرد: البته ما در این مورد مراتب اعتراض خود را اعلام کرده‌ایم و آنها هم تلاش‌شان را کردند که شرایط را بهتر از قبل کنند که فکر می‌کنم این اتفاق هم رخ داد.