عکس
تاریخ نشر : ۰۲:۳۰:۴۸, ۵ اسفند ۱۳۹۶

تمدید مهلت یک جشنواره برای خلاقان و آفرینندگان مد و لباس

گردآوری جی نیوز : ‪ نظر به استقبال شرکت‌کنندگان و پیرو درخواست مکرر فعالان حوزه مد و لباس مهلت ارسال آثار به دبیرخانه هفتمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر تا 15 بهمن‌ماه 96 تمدید شد.

زمان تمدید شده به منظور مهلت ارسال اثر در تمام بخش‌های طراحی لباس طراحی پارچه طراحی جواهرات و زیورآلات طراحی کیف و کفش مسابقه زنده طراحی لباس علمی دانشگاهی صنعت و فناوری‌های نوین بخش بین‌الملل انجمن‌ها و موسسات هنری مد و لباس استان‌ها و اقوام لحاظ می‌شود.

علاقه‌مندان در فرصت باقیمانده و تمام ایام هفته می‌توانند با مراجعه به سایت iranmode.com و یا حضور در دبیرخانه جشنواره ثبت نام خود را در بخش‌های مختلف انجام دهند.

هفتمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر در سال "اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال" از سوی کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور و با همکاری و مشارکت هنرمندان طراح تولیدکنندگان استادان علمی و دانشگاهی مراکز آموزشی انجمن‌ها و تشکل‌های صنفی برخی از سازمان‌ها و نهادها مانند ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان‌ها سازمان‌های صنعت معدن و تجارت صدا و سیما آموزش و پرورش اتحادیه‌‌های عضو کمیسیون‌های کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور و نقش موثر خبرگزاری‌ها برگزار می‌شود.

بسترسازی بکارگیری و اشاعه نمادها نشان‌ها و مولفه‌های هویت اسلامی و ایرانی در عرصه مد و لباس و سبک زندگی معرفی و کاربردی کردن آثار برگزیده و هدایت بازار پوشاک به سوی تولید داخلی و تشویق مردم به پرهیز از انتخاب و مصرف الگوهای بیگانه و تقویت اقتصاد مقاومتی با ایجاد اشتغال پایدار و ارج نهادن چهره‌های ماندگار هنر مد و صنعت لباس و نساجی و تشویق طراحان مستعد و تجلیل از دست اندرکاران موفق صنعت نساجی و تولید پوشاک داخلی از جمله اهداف از جمله اهداف برپایی این جشنواره است.

هفتمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر به همت کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور از ششم تا سیزدهم اسفندماه 96 همزمان در تهران و چندین استان کشور برگزار می‌شود.

47234