عکس
عکس
تاریخ نشر : ۱۲:۱۹:۳۷, ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷

تشریح ویژه‌برنامه‌های ماه رمضان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد

گردآوری جی نیوز : ‪ معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد" src="http://www.iqna.ir/files/fa/news/1397/2/25/897327_536.jpg" alt="تشریح ویژه‌برنامه‌های ماه رمضان صنعت معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد" width="471" height="314" align="">

اله کرم رزاقی مسئول روابط عمومی صنعت معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد در گفت‌وگو با از کهگیلویه و بویراحمد از کسب رتبه اول سازمان در زمینه حقوق شهروندی در ارزیابی استانداری استان خبر داد.
وی شورای امر به معروف و نهی از منکر تشکیل کمیته نماز و بازدید و نظارت بر نمازخانه‌های کارگاه‌های تولیدی و اتاق اصناف  قرائت زیارت عاشورا هر دوشنبه و قرائت قرآن بعد از نماز ظهر و عصر را از برنامه‌های اجرایی به‌صورت مستمر در این اداره کل بیان کرد.
کارشناس روابط عمومی صنعت معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد برگزاری مسابقات قرآنی ویژه کارکنان و تجلیل از برگزیدگان آنها اجرای طرح نظارتی بر تامین تهیه توزیع و نظارت در کالا و خدمات توزیع نذورات با همکاری جهادکشاورزی در بین هیئت‌های مذهبی را ازجمله برنامه‌های در دست اقدام ویژه ماه مبارک رمضان عنوان کرد.
رزاقی برپایی نمایشگاه ماه رمضان ویژه فروش کالاهای اساسی از جمله زولبیا بامیه آش حلیم و دیگر مواد خوراکی قرائت قرآن و توسعه نمازخانه اداره کل را از دیگر برنامه‌ها همزمان با این ماه مبارک ذکر کرد.
انتهای پیام