1 جی نیوز - استمرار نهضت مدرسه‌سازی با مشارکت کارکنان بانک صادرات
عکس
تاریخ نشر : ۲۰:۴۱:۳۷, ۳ اسفند ۱۳۹۴

استمرار نهضت مدرسه‌سازی با مشارکت کارکنان بانک صادرات

گردآوری جی نیوز : ‪

عضو هیات مدیره بانک صادرات ایران گفت: در کنار پیشتازی در عرصه فعالیت‌های اقتصادی و مشارکت در زمینه رونق اقتصادی کشور به ایفای رسالت‌های اجتماعی خود متعهد هستیم.

به گزارش سرویس بازار ، محمدحسین فتحعلی‌زاده عضو هیات مدیره بانک صادرات ایران در آیین بهره‌برداری از مدرسه‌ای که با مشارکت کارکنان این بانک احداث و تجهیز شده است، افزود: مبتنی بر آرمان‌ها و دیدگاه‌های دینی و آموزه‌های اخلاقی شایسته است علاوه بر انجام وظایف ذاتی در صحنه فعالیت‌های اقتصادی، رویکردهای اجتماعی نیز منظور نظر بنگاه‌های بزرگ اقتصادی باشد.

وی اضافه کرد: بانکداری اجتماعی پیگیر تامین منافع آحاد ملت است و اتخاذ چنین رویه‌ای باعث تسریع در فرایند محرومیت‌زدایی و افزایش سرمایه اجتماعی به‌عنوان یکی از ضرورت‌های امنیت برای ایجاد و تعمیم توسعه پایدار است.

عضو هیات مدیره بانک صادرات با تبیین فعالیت‌های اجتماعی این بانک تصریح کرد: قشرهای مختلف جامعه با تلقی درست از کیفیت مطلوب خدمات و همچنین رویکرد مشتری‌مدارانه و مشارکت بانک صادرات در امور اجتماعی، اقبال گسترده‌ای در زمینه استفاده از خدمات و خرید سهام این بانک داشته‌اند.

وی با دعوت ازسایر نهادها و موسسات بزرگ اقتصادی برای مشارکت در امر ایجاد و تجهیز واحدهای آموزشی در مناطق کمتر توسعه یافته از استمرار نهضت مدرسه‌سازی با مشارکت کارکنان بانک صادرات خبر داد.

دبستان شش کلاسه قلعه کهنه در کرمانشاه با ٥٤٢ متر زیربنا و هزینه‌ای معادل ٤.٤میلیارد ریال که با مشارکت کارکنان بانک صادرات احداث شده بود، با حضور مقام‌های استانی به بهره‌برداری رسید.

انتهای پیام