1 جی نیوز - برتری پرسپولیس مقابل صبا با اشتباه لک در نیمه نخست
عکس
تاریخ نشر : ۱۷:۰۲:۴۰, ۲۱ اسفند ۱۳۹۴

برتری پرسپولیس مقابل صبا با اشتباه لک در نیمه نخست

گردآوری جی نیوز : ‪ از هفته بیست و سوم لیگ‌برتر فوتبال ایران از ساعت 16 امروز صبا در ورزشگاه یادگار امام (ره) قم میزبان پرسپولیس بود.
این بازی در پایان نیمه نخست با پیروزی یک بر صفر پرسپولیس به پایان رسید.
فرشاد احمدزاده در دقیقه 42 اولین گل فصلش را به ثمر رساند.

بازی دو تیم در حالی آغاز شد که اغلب بازیکنان در پاس های اخر پر اشتباه بودند و به نظر می‌رسید حساسیت‌ها روی عملکرد بازیکنان هم اثر گذاشته است.

در دقیقه 12 پیام صادقیان پشت ضربه کاشته مقابل محوطه جریمه پرسپولیس رفت اما ضربه او با اختلاف از بالای دروازه رد شد.

در دقیقه 13 محسن مسلمان توپی را که در مقابل محوطه هجده قدم صبا به دست آورده بود با شوتی نسبتا خطرناک به کنار دروازه حریف زد.

در دقیقه 22 بازیکن صبا کرنری را از سمت چپ دروازه پرسپولیس ارسال کرد که این توپ با خروج اشتباه سوشا مکانی همراه بود اما مدافعان پرسپولیس به سرعت زیر توپ زدند تا خطر از دروازه این تیم دور شود.

در دقیقه 26 بازیکنان پرسپولیس روی حرکت امید عالیشاه ضد حمله‌ای را تدارک دیدند که پس از همکاری مسلمان و عالیشاه توپ در داخل محوطه هجده قدم به احمدزاده رسید اما شوت او با بی دقتی به بیرون رفت.

در دقیقه 28 توپ بلند بازیکنان صبا که به داخل محوطه جریمه پرسپولیس ارسال شده بود با خروج و واکنش نسبتا خطرناک سوشا مکانی مواجه شد.

در دقیقه 31 نیز یک بار دیگر ارسال بلند پیام صادقیان به محوطه جریمه پرسپولیس رسید و با شوت روی پای محمد قاضی به سمت دروازه سوشا مکانی همراه شد که این دروازه‌بان هم واکنش خوبی داشت.

دردقیقه 41 پس از اشتباه حامد لک در خروج از دروازه فرشاد احمدزاده از نزدیک‌ترین فاصل ممکن با ضربه سر دروازه صبا را باز کرد تا نیمه نخست با همین یک گل به پایان برسد.

حدود دوازده هزار نفر این بازی را از نزدیک مشاهده کردند.

ترکیب تیم فوتبال پرسپولیس به این شرح است: سوشا مکانی محمد انصاری مایکل اومانا لوکا ماریچ بابک حاتمی فرشاد احمدزاده احمد نوراللهی محسن مسلمان امید عالیشاه مهرداد کفشگری و علی علیپور سرمربی: برانکو ایوانکوویچ

ترکیب تیم فوتبال صبای قم نیز این چنین است: حامد لک فیلیپ ماچادو امیرحسین صادقی داوود بهادری محمد امین آرام طبع فرشید باقری اکبر صادقی فرید بهزادی کریمی پیام صادقیان کریم اسلامی و محمد قاضی سرمربی: علی دایی

انتهای پیام