1 جی نیوز - نویسنده مصری: ارتش سوریه در پنج سال مبارزه با تروریست ها پیروز بوده است
عکس
تاریخ نشر : ۱۱:۴۲:۵۸, ۲۶ اسفند ۱۳۹۴

نویسنده مصری: ارتش سوریه در پنج سال مبارزه با تروریست ها پیروز بوده است

نویسنده مصری: ارتش سوریه در پنج سال مبارزه با تروریست ها پیروز بوده است

گردآوری جی نیوز : ‪ محمد فوال افزود: گروه های تروریستی قدرت تهاجمی خود را از دست داده و بسیاری از این گروه ها متلاشی شده اند.
وی گفت: پس از پیشروی ها و پیروزی های اخیر ارتش سوریه گروه های تروریستی قدرت تهاجمی خود را در میدان های نبرد از دست داده اند و اکنون هیچ جایگزینی غیر از راه حل سیاسی و گفت و گو در بحران سوریه وجود ندارد.
نویسنده مصری افزود: ادامه آتش بس در سوریه بیانگر این است که ارتش سوریه در جنگ علیه تروریست پیروز بوده و در پنج سال جنگ در سوریه توانمند عمل کرده است.
محمد فوال در پایان گفت: که روزهای آینده درستی مواضع سوریه علی رغم اقدامات تهدیدها و تلاش هایی که گروه های به اصطلاح مخالف دولت سوریه برای شکست گفت و گوها انجام دادند آشکار خواهد شد.
ارتش و نیروهای مردمی سوریه با حمایت جبهه مقاومت پیروزی های چشمگیری در مبارزه با گروه های تروریستی در خاک سوریه کسب کرده اند و این مساله به وضوح در مذاکرات ژنو که در حال برگزاری است نمایان است و گروه های مخالف دولت سوریه را به پای میز مذاکره کشانده است.
سوریه حدود 5 سال است که به دلیل حضور گروه های مسلح و تروریستی همچون داعش که از سوی غرب و کشورهای همپیمان آمریکا در منطقه حمایت می شوند دچار بحران است.
خاورم**9365**1566