1 جی نیوز - تحقق 92درصدي بودجه ٩٤ با وجود افت قیمت نفت
عکس
تاریخ نشر : ۱۴:۱۴:۰۶, ۱۷ فروردین ۱۳۹۵

تحقق 92درصدي بودجه ٩٤ با وجود افت قیمت نفت

گردآوری جی نیوز : ‪ سخنگوی دولت با اشاره به کاهش شدید قیمت نفت در سال ٩٤ گفت: با این وجود شاهد تحقق ٩٢ درصدی بودجه ٩٤ بودیم.

به گزارش اويل نيوز، محمدباقر نوبخت صبح امروز (سه شنبه، ١٧ فروردین ماه) با وجود همه سختیهای سال ٩٤، فرصتهای بی شماری برای کشور در سال ٩٥ با توجه به موفقیتهای صورت گرفته در مذاکرات هسته ای ایجاد شده است بر این مبنا ما رشد اقتصادی ٥ تا ٦ درصدی را برای امسال پیش بینی می کنیم، کما این که مجامع جهانی نیز این مقدار رشد اقتصادی را برای ایران پیش بینی کرده اند.

وی تصریح کرد: ما به دنبال افزایش رشد اقتصادی از طریق تولید داخلی و افزایش صادرات هستیم و جهت گیریمان نیز فعال کردن واحدهای تولیدی نیمه فعال در کشور است.

سخنگوی دولت با اشاره به مثبت شدن تراز تجاری کالاها در سال ٩٤ تاکید کرد: این مهم با وجود چالشهای افتصادی سال ٩٤ موفقیت بزرگی بود از این رو امسال نیز برای حفظ این موفقیت تلاش خواهیم کرد.

وی با بیان این که امسال سال استفاده از فرصتهای موفقیت در مذاکرات هسته ای است، گفت: برخی هویتشان سیاه نمایی و تخریب است، اما ما به این گونه رفتارها توجهی نداریم و فعالیت مداوم را سرلوحه کار خود قرار خواهیم داد.

این خبر در حال تکمیل است...