1 جی نیوز - ثبت‌نام حدود ۱۸۰ هزار دانشجو برای بن کارت خرید کتاب
عکس
تاریخ نشر : ۱۱:۴۴:۳۱, ۸ اردیبهشت ۱۳۹۵

ثبت‌نام حدود ۱۸۰ هزار دانشجو برای بن کارت خرید کتاب

ثبت‌نام حدود ۱۸۰ هزار دانشجو برای بن کارت خرید کتاب

گردآوری جی نیوز : ‪ نیکنام حسین پور با بیان اینکه ۱۷۸ هزار و ۸۸۴ جهت دریافت بن کتاب ثبت نام کرده اند گفت: از این میان ۱۳۶ هزار و ۸۸۴ متقاضی دریافت کارت فیزیکی و ۴۲ هزار و ۵۴ نیز متقاضی دریافت کارت مجازی بوده اند.

 

حسین پور درباره جزئیات ثبت نام و میزان سهیمه یان در استان‌های مختلف کشور گفت: پس از تهران استان اصفهان با ثبت نام ۱۰ هزار و ۶۹ و آذربایجان شرقی با ۷ هزار  ثبت نام در رتبه‌های دوم و سوم قرار دارند.

 

وی افزود: در دیگر استان‌ها نیز تعداد ثبت نام کنندگان به قرار ذیل است: البرز ۶ هزار و ۶۷ قم ۵ هزار و ۷۴۴ همدان ۵ هزار و ۴۲۳ فارس ۵ هزار و ۱۸۵ خراسان رضوی ۴ هزار و ۴۰۹ مرکزی ۴ هزار و ۴۰۶ لرستان ۴ هزار و ۳۶۶ کردستان ۴ هزار و ۲۳۲ خوزستان ۴ هزار و ۶۹ کرمانشاه ۳ هزار و ۷۷۰ سمنان ۳ هزار و ۷۳۱ زنجان ۳ هزار و ۴۳۹ قزوین ۳ هزار و ۳۹۷ گیلان ۳ هزار و ۴۱ کهگیلویه و بویر احمد ۲ هزار و ۷۴۱ گلستان ۲ هزار و ۴۶۴ یزد ۲ هزار و ۲۱۶ کرمان ۲ هزار و ۲۱۵ اردبیل ۲ هزار و ۲۰۱ چهارمحال و بختیاری یک هزار و ۶۷۷ سیستان و بلوچستان یک هزار و ۴۵۷ ایلام یک هزار و ۲۷۳ خراسان جنوبی ۱ هزار و ۱۴۵ بوشهر ۱ هزار و ۱۴۰ خراسان شمالی ۹۱۹ و هرمزگان ۷۲۹.

 

مشاور منابع و امور انسانی معاونت امور فرهنگی با اشاره با تاکید ریاست نمایشگاه مبنی بر جلوگیری از سوء استفاده از بن کارت‌های خرید کتاب گفت: متاسفانه هر ساله تخلفاتی در حوزه بن کارت‌های خرید کتاب انجام می‌شود.
از این رو در این دروه از نمایشگاه کارگروه نظارت مالی و اجرایی نظارت شدیدی بر چگونگی مصرف این بن کارت‌ها انجام می‌دهد و با متخلفان شدیداً برخورد خواهد شد.

 

وی در پایان یادآور شد: توزیع بن کارت‌های فیزیکی خرید کتاب از امروز ۸ اردیبشهت ماه در شعب بانک شهر آغاز می‌شود و یان می‌توانند با مراجعه به شعبی که انتخاب کرده‌اند بن کارت‌های فیزیکی خود را دریافت کنند.
همچنین کارگروه نظارت مالی و اجرایی نیز از امروز (چهارشنبه ۸ اردیبهشت ماه) بر روند توزیع بن کارت‌های یی نظارت خواهد کرد.

 

بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران با شعار «فردا برای خواندن دیر است...» از ۱۵ تا ۲۵ اردیبهشت در مجموعه نمایشگاهی شهرآفتاب برگزار می‌شود.
مجموعه شهر آفتاب در اتوبان خلیج فارس روبه روی حرم مطهر امام خمینی (ره) قرار دارد.