1 جی نیوز - ۳۱ طرح صنعتی در دهلران نیازمند تقویت اعتبار است
عکس
عکس
تاریخ نشر : ۱۴:۰۷:۴۰, ۹ تیر ۱۳۹۵

۳۱ طرح صنعتی در دهلران نیازمند تقویت اعتبار است

۳۱ طرح صنعتی در دهلران نیازمند تقویت اعتبار است

گردآوری جی نیوز : ‪ امیدعلی سبزی در جلسه شورای اداری این شهرستان اظهار داشت: برنامه‌های دولت با محوریت شعار سال که همان اقتصاد مقاومتی است با جدیت در شهرستان دهلران دنبال می شود.

وی گفت: دولت توجه به ظرفیت‌های ویژه‌ای که این شهرستان دارد اقدامات خوبی در همه حوزه‌ها برای رشد و پیشرفت انجام داده است که هم‌چنان این اقدامات انجام خواهد شد.

فرماندار شهرستان دهلران تصریح کرد: در دو سال گذشته دولت در این شهرستان به میزان 440 میلیارد تومان اعتبار تخصیص داده که این مبلغ در حوزه آموزش 11 میلیارد تومان در حوزه منابع آب 154 میلیارد تومان و آب و فاضلاب شهری و روستایی بیش از 7 میلیارد تومان بوده است.

سبزی ادامه داد: در حوزه طرح‌های صنعتی در شهرستان دهلران در حال حاضر 31 طرح با مشکل مواجه هستند که نیاز است با تقویت اعتبارات لازم به میزان 150 میلیارد ریال به فعالیت آنها شتاب بیشتری بخشید.

فرماندار شهرستان دهلران به آخرین وضعیت کارخانه سیمان دهلران که از طرح های مهم شهرستان است اشاره کرد و گفت: این پروژه که در مقاطعی اقدام به تولید نیز کرده بود به خاطر اختلافات حقوقی در حال حاضر راکد است که به دنبال رفع مشکلات آن هستیم.

سبزی به اعتبارات مورد نیاز در شهرستان برای اجاری طرح ها در حوزه های مختلف اشاره و بیان کرد: در زمینه طرح‌های خانگی کوچک 300 طرح شناسایی شده که نیازمند 50 میلیارد ریال اعتبار است همچنین در زمینه کشاورزی نیز 8 طرح نیمه تمام و در زمینه راه‌ها نیز 4 طرح نیمه تمام نیازمند تزریق اعتبارات هستند.

انتهای پیام/